Takmer vždy sme fotiť naše deti

Takmer vždy sme fotiť naše deti, rovnako ako obrázky a nič viac. Avšak, niekedy sa môže skrývať celý svet dieťa, ktoré môžu povedať o jeho duševný stav alebo postavenie v živote. Rodičia niekedy stojí za to pozrieť sa bližšie na to, čo obrázky dieťa, lebo niekedy tieto kresby sú plná emocionálnych zážitkov dieťaťa.

Napríklad, ak dieťa vždy vychádza autá, a nie je mu kúpil nové hračky, možno, že sa snaží venovať pozornosť, pretože ich rovesníci už objavili nové modely hračiek, ale zaostáva za nich, on nemá nič pochváliť pred nimi. Možno z tohto dôvodu začali hrať trik na neho, je To najprimitívnejšie príklad, ktorý by sme mohli uviesť. Oveľa viac hrozné prípadoch, keď deti boli snaží povedať niečo s grafikou, ale nebol čas chápať. Dôsledky takéhoto nedorozumenia sú niekedy veľmi tragické.

Ak nechcete, aby vaše dieťa trpí podobný osud, to je čas, aby venovali pozornosť na svoje Koníčky, čo kreslí a na aký účel sa mu to. Existuje tiež niekoľko testov, keď dieťa je požiadaní, aby nakresliť niečo a kreslenie definovať dieťaťa vzťah k určitej udalosti, osoby. Pre prehľadnosť uvádzame príklad. Rodičia sa rozviedli a matka sa oženil druhý raz. Môžete sa opýtať na vaše dieťa nakresliť ich nové rodiny. A ako by on to môže určiť, jeho postoj k tejto udalosti. Napríklad, kreslí všetky tri dohromady, držanie sa za ruky. To znamená, že dieťa je ako nové rodiny a on dôveruje jej sto percent. Alebo, naopak, on farby seba oddelené od mamy a stepfather. Toto je prvý alarm signalizujúci, že dieťa sa snaží Vyjadriť svoj protest alebo sa cíti zbytočný.

Môžete tiež použiť pre tvorchestva ílu polyméru Cernit, ktorý je v on-line obchode Mor.

V žiadnom prípade by nemal byť ľahostajný k tvorivosti dieťaťa, vždy by ste si mali dávať pozor na to, ako to, čo on robí, sa neodváži povedať, on sa vždy snaží vykresliť vo svojej práci. A ako môžete pochopiť, bude závisieť na budúce vzťahy a rodinný pokoj. Nie prepustiť dieťa, keď on sa snaží, naučí ich tvorivú prácu, nie nadávať ho na márne pokazené materiálov, pretože v budúcnosti môžete tisíckrát ľutovať, to je detskej psychológie…
Viac o deti a nábytku pre deti môžete prečítať na kliknite sem kde si môžete kúpiť všetko dobre pre vaše dieťa