Lionel Messi se rovná gólů záznam a vloží Barcelona do posledních 16ti

Barcelona manažer Luis Enrique popsal Leo Messi jako „nejlepší hráč já jsem viděl v životě“ poté, co se rovnal Raul jako všech dob vedoucí střelec v evropském poháru se dvěma brankami proti Ajaxu, které viděly FC Barcelona pokrok knockout fáze ligy mistrů. Luis Suárez se vrátil do svého bývalého domova, a řekl, že zatímco by se cítil jako „pustil“ když vstřelil svůj první gól za Barcelonu nechtěl slavit. Messi neměl takové dilema. Ten vstřelil svůj 70. a 71. cílů v samotné soutěži.

V konečném důsledku to bylo pohodlné vítězství Bet365-Bonus zdarma a Bet365-Vyzvednout bonus nezbytný pro tým pod tlakem poté, co ztratil dva v řadě.Nebylo to vždycky to tak, jak Ajax hrozil v první polovině, ale druhý byl jiný příběh. Mohlo by to být ještě větší příběh příliš:. Suárez ujít skvělou šanci získat svůj první gól a tam byly chvíle, kdy to vypadalo, že Messi mohl dostat jeho třetí v noci a tvrdí záznam úplně

byl Messi v 70. gól v evropském poháru, čímž mu úroveň s Cristiano Ronaldo. Záznam bude jistě střídají mezi dvojicí nich nějakou dobu přijít.

Pokud tam bylo něco o cíli, který byl trochu nepřesvědčivé tam bylo něco o Barceloně to bylo příliš. Geneze to byl útok Ajax a byli roste ve frekvenci a intenzitě.Jako Messi se seřadili, aby se volný kop, získal od přerušení pryč, zatímco Anwar El Ghazi ležel na zemi v opačném prostoru a jeho střela počítat číst Ajax 6 Barcelona 2. Míč byl Ajax je příliš; Barcelona měla méně než polovinu majetku, užívat pouze 48%. „Udělali jsme hru to v prvním pololetí,“ Frank de Boer, trenér Ajax, řekl později. „Je to škoda, že jsme nebyli odměněni za naši dobrou hru.“ Facebook Twitter Pinterest Lionel Messi outjumps Ajax Joel Veltman vstřelit svůj 70. gól v Lize mistrů. Fotografie: Dean Mouhtaropoulos / Getty Images foto: Emmanuel Dunand / AFP / Getty

Luis Enrique popsal Ajax jako statečný tým a že bylo prokázáno pravdu.Lucas Andersen a El Ghazi běžel v Barceloně a tlak postavena. Jeden výstřel zdálo, aby byly zpracovány Alba a elegantní výměna viděl Davy Klaassen kreslit ostrý zachránit z Claudio Bravo. V tom okamžiku Sergio Busquets neměl vykonávat kontrolu a Ivan Rakitic byl zřídka účastní, i když Xavi byl zřejmou Xavi.

Vpředu se Suárez na pravé straně, Messi ve středu a Neymar na levé straně, nebezpečí zhmotnil jen velmi zřídka.

druhá polovina přinesla posun, který byl rychle zjevný. Messi se přesunula tam, kde se spojí s Xavi a Alves; Míč se pohybuje rychleji, a to bylo většinou pohybuje mezi hráči ve žlutém.


Barcelona získala kontrolu a přesvědčení. Měly by se zvýšil svůj náskok, taky.Messi s drážkou míč středem pro Suárez, jeden na jednoho proti Cillessen, ale jeho střela byla chudý, lehce chytá.

Ačkoliv pocit změnil, nestálost z Barcelony olova byla odhalena brzy po jakmile Thulani Serero je zvlněný kříž našel Arkadiusz Milik, který přišel na dobu Kolbein Sigthorsson. Jeho hlavička potápění trefil tyč. Pokud jim to týká, druhou žlutou kartu minutě Joél Veltman pozdější přinesla pohodlí.

Uzávěr přišel téměř okamžitě. Veltman nebyl jediný muž k odchodu. Luis Enrique poslal na Pedro pro Neymar a jeho první příspěvek byl rozhodující. Messi se prohnal přes přední část prostoru, zprava doleva, které jsou rozloženy míč Pedrovi nalevo a on ji odtáhl za Messi.Argentinský držel v chodu a vklouzl do skončit na okraji šesti yardů pole.

Okamžik jasnosti přinesla soutěž ke svému konci a kvalifikace byla Barcelona je.

Bet365-Okamžitý bonus