Kromě toho, děti, u kterých je velmi mnoho hraček

Kromě toho, děti, u kterých je velmi mnoho hraček, se přestanou milovat každou z nich, protože vědí, že to stojí za to další panenka nebo psací stroj porouchat nebo ztratit, jak rodiče okamžitě koupí na oplátku jí novou. Takové děti nejsou, aby jejich hračky, a podobný postoj k vlastním věcem by lidem přinášely po celý život. Nyní pětiletý kluk není si cení své stroje a nejde, že ztratil jednu z nich ve školce, a za pár let se zapomene někde drahý smartphone, koupil rodiči, a prostě se zeptá u nich ještě jeden. Pak se to bude rozbíjet stroje, snadno utrácet peníze za nesmysly. Není vyloučeno, že i pro lidi to bude týkat také, vzhledem k tomu, že pokud nelze navázat vztah s jedním kamarádem, pak nahradit mu přijde jiný.

Děti jsou stejné, které se hýčkat hračkami, velmi pečlivě se vztahují k jejich výběru. V té době se jako rozmazlené dítě zatáčku v obchodě z regálů všechny hračky bez rozmyslu, dítě, které dostane novou panenku nebo psací stroj, pouze na dovolenou, bude dlouho trvat, než si vybrat tu správnou, učení tímto způsobem analyzovat. On drží asi půl hodiny vitríny, pečlivě zvažuje, hračky, ocenit jejich intelektuální hodnotu, vzhled, materiál, a bude informovanou volbu ve prospěch některých z nich.

Když dítě dostane spoustu hraček, dospělým se stává velmi těžké ho něčím překvapit. A opravdu: co můžete darovat na narozeniny nebo svátek dítě, u kterého, a tak je všechno tam je? Proto je přirozené, že místo upřímné radosti máma s tátou uvidí jen lhostejný výraz obličeje svého opojení, další dárek. A dovolená tak přestává být pro dítě zvláštní událost, zatímco děti, které dárky jen zřídka, budou se těšit na tento den. Následně se takové dítě může růst za studena, ke všemu lhostejný, znuděný člověk, který se jen těžko něčím překvapit, nebo .

Psychologové tvrdí, že čím menší dítě, hraček, tím zajímavější mu komunikovat s ostatními dětmi.

Takže, kolik hraček je třeba dítěti? Odpovědět na tuto otázku s matematickou přesností nelze, nicméně, každá hračka musí být správné, a nákup její plánované: pokud dítě sní o drahé železnici, dopřejte mu ji k narozeninám, pokud u dívky již osm loutek, pak to stojí za to koupit jí . No, nebo lze zakoupit jako dárek na dovolenou.

Existují tři rady, které vám rodičům “zajistit” sebe od nákupu zbytečných hraček:

Nekupujte stroje a panenky mezi záležitost, prochází kolem v supermarketu nebo novinový stánek.

Ne darujte svému dítěti hračku “na “: pokud on nemá zájem o konstruktéry, pak to stojí za to jimi místnosti.

Nikdy nechoďte dítě na příležitosti, i když to dupání nohou a necítíte vztek v dětském obchodě. V každé situaci, vaše “ne” musí znít pevně a sebejistě.

A, samozřejmě, nezapomeňte, že šťastné dětství je měřeno pozorností rodičů, a ne množstvím autíček a v dětském pokoji. Trávit s dítětem co nejvíce času, hrát si s ním v role-hrát hry, své vzrušující příběhy, a proměnili je v divoký les palace v předsíni, a pak se vaše dítě bude šťastný!

Firem sponzorované: Obchod, který má ve své nabídce výrobků, jako jsou shopu zde a velmi dobrá kvalita koupit více a levná koberec do dětského pokoje