Jason Leonard trvá RFU vybral perfektné panel sonda Svetový pohár flop

Prezident RFU, Jason Leonard, ktorý bránil zloženie kontrolnej komisie organizácie do zlyhania Anglicka Svetového pohára, ktorým bola zamietnutá návrhy, ktoré Stuart Lancaster nebude považovaná za objektívne.

Lancaster osude sa rozhodne o päťčlenné panelu vrátane riaditeľa RFU, Ian Ritchie a bývalý Lions tréner Sir Ian McGeechan.Obaja muži schválili trvalé menovanie Lancaster ako Anglicko tréner pred tromi rokmi a – spolu s Benom Kay, Ian Metcalfe a Ian Watmore – teraz musí rozhodnúť o svojej budúcnosti

Absencia Svetového pohára z roku 2003 vyhral. tréner Sir Clive Woodward, na panel bola spochybňovaná niektorými, vrátane Lawrence Dallaglio a Will Greenwood, ale Leonard, hovorenie v Trafalgarskom námestí v O2 touch rugby akcie v utorok, trval na tom, že ľudia v hre, ktorý mal “Gravitas” by byť hovorené.

“som si celkom istý, že panel bude ísť do každého len možné v rámci pravdepodobne napätom časovom rámci. Ľudia s Gravitas bude hovoril.Vítame svoje názory, “povedal Leonard, ktorý sa najviac opatril hráčov Anglicka a bol prezident RFU od júla, ale nie je na paneli. “Myslím, že tím bude učiť a byť lepšie pre tento. Všetci hovoria o 2003 sme stratili veľké hry na ceste k majstrovstvách sveta.

“Panel bol tvorený Ian Ritchie, takže je Ianova voľba. Ale ja som trochu zmätený, že niekto by snáď spochybňovať integritu sira Iana McGeechan, o jeho rugby vedomostí. Zistil som, že trochu divné.

“Ak je jedna osoba nič vytknúť v tomto aspekte, že to bude Sir Ian McGeechan.Celá vec panelu, a že mám otvorenú právomoci, je ísť a hovoriť s tým, čo majú pocit, môžete pridať nejaký prínos pre diskusiu o tom, čo sa nepodarilo a možné riešenia. Sir Ian bude robiť to, čo je správne, Nepochybujem o tom.

“Je ťažké určiť jednu vec [ktorý išiel zle]. Mohlo by to byť aj niekoľko málo vecí, ktoré sčítajú. Na školenia, ktoré som videl, boli fit, silný a baví. Tréneri a hráči sa darí dobre. To príde až na malé marže. “

Jason Robinson, bývalá Anglicko krídlo, verí Woodward sa bude podieľať na procese obnovy v určitom okamihu. “Mohol by to byť tam v túto chvíľu, ale som si istý, že v určitom okamihu to bude.To dáva zmysel. Všade tam, kde sa môžete naučiť niečo, alebo lepšie, keď sa môže priniesť niekoho, aby vám pomohol potom iste to má byť dobré pre budúcnosť hry.Myslím, že sa musíme vrátiť k základným zručnostiam, “povedal. Celková návštevnosť majstrovstiev sveta bola 2,3 milióna a napriek skorému odchodu Anglicka od súťaže, čo malo za následok sklamanie mŕtvych, Guma v Manchestri proti Uruguaju, organizátori chceli zdôrazniť dlhodobý vplyv súťaže. Leonard povedal, že získal mnoho náznakov, že svetový pohár vytvorí trvalé dedičstvo. “Vždy sa budete pýtať, či Anglicko vyradené bude ovplyvňovať dedičstvo, nemôžeme to vidieť v tomto okamihu,” povedal Leonard.


“Existujú tisíce detí, ktoré sa tešia z hry. Každé mesto ju prijalo a tam bola skvelá práca s miestnymi komunitami.Vidíte verný odkazu teraz, keď turnaj je zapnutý, ale vieme o tom, že bude udržateľný. “

stavky-clic.com