Dětské pokoje v anglickém stylu

Takový interiér se liší rafinovanými, světlými tapetami, nábytkem se zakřivenými nohami, sochy a tisky, měkkými koberci, svěží závěsy. Všechno to je ideální pro ložnice a malé princezny.

Barevné schéma nemusí být . Domácí použití jemného květinového dekoru. Často fasády pro nábytek a stěny obrázkem růže – jeden z nejoblíbenějších motivů anglické klasiky. Při výběru textilií se dát přednost velvet, , hedvábí. Vhodný bude také zdobení v podobě krajky a výšivky.

Charakteristickým rysem anglického klasického stylu je postel s nebesy. Seznámit se s různými možnostmi, jako spí návrhy můžete v našem katalogu.

Klasický styl pro dětskou

Podívejme se blíže na to, že snadno interiérů, vytvořené s pomocí kolekce Flora od výrobce Cilek. Takový návrh obsahuje v sobě tóny evropské klasiky, a nábytek je zvláště zajímavé tím, že je zdobena květinovým , charakteristický pro anglického stylu.

Klasický styl pro dětskou

Moderní klasický styl

Drží v sobě ušlechtilost a pokora klasiky, tento styl ve stejnou dobu je interiér dětského pokoje je méně přísný.

předpoklad, že zde již není vhodné používat malování “pod zlato”, zdobí okna závěsy, zrcadla elegantní rámy, vybrat přehoz a polštáře s mnoha , stejně jako nábytek s prolamované čelo. Co se týče textilií, je možné dát přednost jednodušší a levnější tkání.

zůstala věrná barvách: světlé, pastelové barvy, vše je stejně důležité. I když je možné ředit některými hádankami světlých přírodních odstínů.

Pro dokončení interiéru domácí kombinace přírodních materiálů s jejich umělými analogy (například, sádrokartonové desky, polyuretan), která říká, že o přímém – její hospodárnosti. Totéž platí i pro dětský nábytek. Takže vyhotovení ložnici dcery v tomto stylu, můžete bezpečně vybrat dětské nábytkové sestavy z umělých, ale kvalitních materiálů.

Upozorňujeme na kolekci Vážka od výrobce SOFTFORM. Tento nábytek je pro dívky velmi krásná, a provedeny přesně v moderním klasickém stylu.
Autor: Banaby.cz – populární internetový obchod